Chlapi si udělali radost

FK Postoloprty : AC Libčeves
Typ utkání: Mistrovské
Datum: 02.04.2022 - 16:30:00

V sobotu 2.4.2022 si udělali naši muži radost vítězstvím nad Libčevsí. Přestože prohrávali 1:0 po trestném kopu, tak zápas s přehledem otočili, když v poločase vedli 4:1 a na konci zápasu byl výsledek 7:1. Přičemž podle gólových příležitostí mohli vyhrát i s dvouciferným číslem, což by ve vyrovnanějších zápasech mohlo mrzet.

O branky se postarali Aleš Fridrich 2x (1 z penalty), Daniel Červeňák, Jakub Pulchart 2x, Matěj Mikoláš a Pavel Ploc.

?>

most professional high quality fr.wellreplicas.to. best https://www.cloneswatches.com/ review could very well meet the requirements among engineering, sports and business. a lot of people prefer rolex swiss fake rolex kopen. in the late 19th century, the ribs of the interior of the large european railway station were the source of inspiration for exact tr.watchesbuy.to.