Ženy - konečně výhra

FK Postoloprty : FK Baník Sokolov
Datum: 26.10.2019 - 10:30:00

V sobotu 26.10.2019 přivítaly naše hráčky tým Sokolova.

Na promáčeném terénu se v první půli hrála vyrovnaná partie, když o něco málo více ze hry měly domácí hráčky.

Ve 12. minutě otevřela skóre zápasu Bauerová, která uklidila placírkou přihrávku Schubertové k pravé tyči branky hostí.

Hosté srovnali skóre v 19. minutě Belblovou po zaváhání naší obrany v pokutovém území.

Druhý poločas měly více balón na svých kopačkách hráčky Baníku Sokolov, ale byli to naši kdo dával branky. Tentokráte při nás stálo i štěstí, když hosté nastřelili tyč a Pirnerové hokejovým zákrokem vytáhla střelu samostatně jdoucí na bránu hráčky Sokolova.

Na 2:1 upravila Schubertová v 78. minutě, když využila spíše nákop než přihrávku Fořtové.

V závěru v 89. a 90. minutě na konečných 4:1 pak upravila skóre Bauerová.

Sestava Postoloprt: Léňa Pirnerová – Andy Blahová, Pája Synková, Týna Fořtová, Veru Benková, Zdeňka Bernardová – Kamča Hejdová, Ráďa Svobodová, Markét Douchová – Monča Schubertová, Síma Bauerová