Krutá prohra

FK Postoloprty : Souš/Ervěnice-Jirkov
Datum: 12.10.2019 - 10:00:00

V sobotu 12.10.2019 přivítaly naše hráčky sdružený tým Souš-Ervěnice. I když výsledek 1:7 vypadá hrozně, tak si holky zaslouží pochvalu. Doplatily však na úzký kádr a neproměňování tutovek.

V prvních 20 minutách měly 5 loženek, ale bohužel je buď vychytala výborná gólmanka hostí nebo netrefily bránu. Ale jak už to ve fotbale chodí „nedáš dostaneš“, to se bohužel potvrdilo i tentokrát. A tak místo toho, abychom šli v poločase do kabiny s vedením 5:1, které odpovídalo průběhu hry, tak šly holky do kabiny se skórem 1:3. To se pak samozřejmě promítne i na psychice.

Druhý poločas chtěly holky ještě zabojovat o výsledek, ale zbytečná a trochu přísná penalta na 1:4 jim vzala vítr z plachet.

Následně se hlavně projevilo to, že hosté měli 5 hráček na střídání a my nikoho. Tudíž holkám brzy došly síly a bylo po zápase. K tomu ještě musela z rodinných důvodů 20 minut před koncem odejít Monika Schubertová, a tak jsme dohrávali v 10.

Je to velká škoda, protože momentálně mají holky skvělou partu a na každém postu jsou fotbalistky, na které se dá spolehnout, jen kdyby jich takových bylo více.

Sestava Postoloprt: Léňa Pirnerová – Síma Mašanská, Anet Horňáková, Týna Fořtová, Majda Svobodová – Kamča Hejdová, Ráďa Svobodová, Andy Blahová – Pája Synková, Markét Douchová – Monča Schubertová

Čestnou branku zaznamenala Kamča Hejdová.

Apel: Pokud to čte nějaká holka ve věku 15 a více a má ráda sport, přijď mezi nás a uvidíš že neprohloupíš.