Muži přivezli 3 body

TJ jednota Žíželice : FK Postoloprty
Datum: 21.09.2019 - 10:00:00

Hráči Postoloprt vyjeli na hřiště posledních Žíželic kde chtěli navázat na povedený výkon proti Staňkovicím. Postoloprtští začali velice aktivně, když už v 10. minutě vedli 0:2, oba dva góly vstřelil Longauer. Další gól přidal Bránický a za stavu 0:3 to vypadalo na klidný poločas. Tak se ale bohužel nestalo a domácí po gólech Paděry a Zuščíka ještě konec poločasu zdramatizovali. K nepovedenému konnci poločasu za stavu 2:3 se přidal ještě gólman Postoloprt Mikoláš, kdy při rohovém kopu úmyslně uhodil do zátylku hráče domácích a po červené kartě mohl jít do kabiny. V bráně ho nahradil Sachinidis.

Druhý poločas už byl ale víceméně v rukou Postoloprt, v 47. minutě zvyšoval Holečka, který později završil hattrick. Longauer dokonce přidal ke svým dvoum brankám z prvního poločasu ještě další dvě. Za domácí ještě snižoval Blacha, ale to už nic nezměnilo a Postoloprty tak berou 3 body.

FK Postoloprty: Mikoláš Jakub (BR), Makula Vojtěch, Bránický Eduard, Šerák Aleš, Longauer Miroslav, Fridrich Daniel, Pöschl Jozef, Frydrych Jan, Sailer Vít, Holečka Tomáš (K), Löffelmann Adam

Náhradníci: Sachinidis Petr, Frydrych Pavel, Mráz Martin