Ženy v závěru sezóny vítězně

FK Postoloprty : ČFK Brňany
Typ utkání: mistrovský
Datum: 18.05.2019 - 14:00:00

Ženy hrály odvetné utkání v sobotu od 14:00 doma s Brňanama. Zápas to byl s vícero brankami, ale se stejným jednobrankovým rozdílem jako před týdnem v Brňanech, tentokráte však 4:3 pro naše dívky.

Velké pozitivum je, že se zapojily nově příchozí mladé hráčky Navrátilová, Marková a Lazarčíková, na kterých je vidět, že je to baví a o tom to je. Jsou tak příslibem pro budoucnost ženského fotbalu v Postoloprtech.

Zlepšený výkon oproti předchozím předvedla Pája Šipošová, která konečně prodávala to co v ní je, za což byla odměněna i vstřelenou brankou a nemuselo zůstat jen u jedné.

Sestava: Lapková – Fořtová, Mašanská, Synková, Blahová – Marková, Svobodová, Pirnerová, Šipošová – Schubertová, Navrátilová, Lazarčíková

Branky: 2x Schubertová, 1x Blahová, 1x Šipošová