Zmar A týmu pokračuje

FK Postoloprty : Havran Kryry
Datum: 25.05.2019 - 10:30:00

V sobotu A tým prohrál doma s týmem Kryr 1:3, přičemž Kryry měli doposud jeden jediný bod z podzimu, který získali také s námi.

V první půli jsme měli několik gólovek, hlavně Petr Junek, ale bohužel vyšly na prázdno. Následoval regulérní gól, který však rozhodčí neuznal pro údajný ofsajd. Tím opět polevila koncentrace, zbytečné dohadování uvnitř týmu a následoval trest v podobě dvou branek v naší síti, o které se postaral Libor Žebrakovský.

Tentýž hráč pojistil vedení hostů v 57. minutě a naši stačili jen korigovat výsledek v 74. minutě Tomášem Holečkou. Následovala ještě penalta, kterou však Petr Junek neproměnil.

Zápas byl také ovlivněn dvěmi vyloučeními, a to Aleše Fridricha v 57. minutě a Josefa Poschla v 82. minutě.

Sestava Postoloprt: Hodina - Curac Cristian, Pechát (46. Poljič), Andreas (46. Svoboda), Fridrich Aleš - Longauer, Holečka, Baník, Fleischman, Junek Petr