Ženám se stále nedaří

FK Postoloprty : TJ Baník Švermov
Typ utkání: Mistrovské
Datum: 13.10.2018 - 10:00:00

Ženy v sobotu 13.10.2018 doma opět prohrály, tentokrát výrazným rozdílem 1:7 s Baníkem Švermov resp. Kladnem. Jak měly štěstí v předešlém zápase v Jirkově s Ervěnicemi, tak tentokrát do čeho hosté koply, tak to tam spadlo. Po pěti úvodních kolech tak mají na svém kontě pouhé 2 body a nelichotivé skóre 4:17.

Bohužel se stále trápíme s nedostatkem hráček, které chodí pravidelně na tréninky. Přijít jen na zápas je málo. Chybí fyzička a kontakt s balónem. V posledním zápase se Švermovem chybělo i nasazení a ze hřiště byla cítit taková odevzdanost. Je málo těch, které nechají na hřišti opravdu vše a bojují srdíčkem.

Pravdou je, že chyběly i tři hráčky ze základu Blahová, Fořtová a Šárka Tučková a v poločase odstoupila zraněná Douchová, ale i tak, prohrát 1:7 s týmem, který byl hratelný je moc. Čestnou branku v závěru zápasu vstřelila Šipošová.

Sestava domácích: Typoltová, Mašanská, Svěráková, Synková, Bernardová, Šipošová, Svobodová, Douchová, Vojarová, Pirnerová, Lapková, Klöpschová