Pavlíkov si odvezl všechny 3 body

FK Postoloprty : SK Pavlíkov
Typ utkání: Mistrovské
Datum: 15.09.2018 - 10:00:00

V sobotu doma od 10:00 odehrály naše dívky již třetí podzimní mistrovský zápas s týmem z Pavlíkova, loňským vítězem Divize A.

Po celý zápas měly převahu hostující hráčky, ale v prvním poločase, dokud byly síly, tak jim domácí dovolily skórovat pouze jedinkrát a to ještě takovým spíše náhodným obloučkem ve 45. minutě, v nejhorším čase.

V druhé půli v 60. minutě prošla středem hřiště Pázlerová, dostala se až před gólmanku Janečkovou, které nedala příležitost zasáhnout.

Domácí si vytvořili největší příležitost v 70. minutě, když z cca 25 m nastřelila Markét Douchová břevno hostí. To byla ale bohužel poslední šance našich dívek. Poté již úřadovaly jen hráčky Pavlíkova. V posledních deseti minutách skórovaly hned třikrát. Pázrelová přidala ještě dvě, z toho jednu z penalty a na konečných 5:0 pro Pavlíkov završila Kieryková.

Ze tří zápasů tak mají naše dívky pouze jeden bod. Oproti jaru je ale posun v tom, že zápasy konečně hrajeme v plném počtu, čímž to všechny více baví a zápasy jsou vyrovnanější, i když výsledkově to není zatím znát. Zapojily se dvě nové mladé hráčky Kája Vydrová s Katkou Kruchlovou, z ciziny se vrátila Radka Svobodová a brzy po druhém děcku naskočí i Andy Blahová. Tudíž věřím, že v brzké době budou naše hráčky tam, kam dlouhodobě patří, tj. v první polovině Divize A. Základem je, aby jim vydržela doposud nastavená tréninková morálka.

Sestava domácích:Janečková, Mašanská, Šipošová, Synková, Svěráková, Srbecká, Svobodová, Lapková, Douchová, Pirnerová, Typoltová, Vydrová a Kruchlová.

Foto ze zápasu: