Závěrečná dětí

9.07.2022 16:02

Minulý pátek 1. července proběhla na hřišti v Postoloprtech společná závěrečná bambiny, mladší a starší přípravka na ukončení sezóny 2021/2022.

Děti si zasoutěžily v 10 zábavných soutěžích, za což byly následně odměněny řízky, sladkostmi, limonádou, ovocem, … a k tomu jim hrála muzika, o kterou se postaralo Kulturní zařízení města Postoloprty, za což jim děkujeme.

Následovalo předání diplomů a medailí všem hráčům/kám. Medaile předával starosta města Postoloprty Zdeněk Pištora, který celou akci i finančně podpořil, děkujeme.

Následně si děti zahrály ve svých kategoriích proti svým rodičům báčko, kde bylo vidět nasazení na obou stranách, nikdo nechtěl prohrát.

Na závěr dorazili místní hasiči a nastříkali za brankou pěnu, kde se všechna děcka opravdu vyřádily, děkujeme dobrovolným hasičům.

Hlavní poděkování patří našim trenérům, Pepovi Postlovi, Pavlíně Synkové, Andy Kňažíkové, Karlovi Papežíkovi a Davidovi Žuffovi, kteří celou akci vymysleli a zorganizovali a také rodičům, kteří se aktivně zapojili. S akcí také hodně pomohla naše správcová Anička Čepeláková.

Ještě jednou díky všem, kteří se postarali o tuto povedenou akci. Děti si to užily a to je hlavní.

Dnes si ještě přípravky prodloužily sezónu, když se zúčastnily 25. ročníku memoriálu Miloše Korpy.

?>

most professional high quality fr.wellreplicas.to. best https://www.cloneswatches.com/ review could very well meet the requirements among engineering, sports and business. a lot of people prefer rolex swiss fake rolex kopen. in the late 19th century, the ribs of the interior of the large european railway station were the source of inspiration for exact tr.watchesbuy.to.