Zahájení výstavby nového areálu se blíží

28.09.2020 16:44

Výběrové řízení odstartovalo v pátek 25.9.2020. Hlavně díky úsilí našeho starosty Zdeňka Pištory máme, resp. Město Postoloprty má, k dispozici 60 milionů, které jsou potřeba dle vypracované projektové dokumentace k výstavbě našeho nového areálu fotbalového klubu v Postoloprtech. Vybudování nového areálu je vyvoláno přípravou výstavby dálnice D7, díky čemuž bude stávající zázemí zdemolováno. Nové vyroste cca o 25 m dále směrem k silnici na Počerady, přčemž dispoziční uspořádání zůstane zachováno.

Předpokládaná doba výstavby je 20 měsíců, tudíž výročí 100 let klubu v r. 2022 bychom měli oslavit v novémsmiley.

Zdeňku děkujeme.

?>

most professional high quality fr.wellreplicas.to. best https://www.cloneswatches.com/ review could very well meet the requirements among engineering, sports and business. a lot of people prefer rolex swiss fake rolex kopen. in the late 19th century, the ribs of the interior of the large european railway station were the source of inspiration for exact tr.watchesbuy.to.