Novinka


Sezóna 2022 - 2023 zahájena

15.09.2022 12:32

Kategorie Bambiny

V neděli 4. 9. odstartovala podzimní část satelitních turnajů pro kategorii Bambiny. První turnaj odehráli hráči a hráčky na hřišti v Černčicích, druhý z turnajů se konal na hřišti v Cítolibech. Pro letošní ročník byla kategorie rozdělena na dvě části – Lounsko a Žatecko. Lounské části se účastní týmy SK Černčice, FK Dobroměřice, FK SEKO Louny, FK Peruc, SK Cítoliby, SK Slavětín a FK Postoloprty. Naši nejmenší po prázdninách prošli velkou obměnou. Mnoho dětí se věkově posunulo do mladší přípravky a kádr se skoro kompletně přeměnil. Mezi stálice patří Anička a Nelinka Kňažíkovi, Mirďa Hnizdík, Kubíček Špaček, Davídek Brenner a Milánek Chalupa. Jsme rádi, že můžeme v této kategorii přivítat nové tváře Míšu Szamka, Danečka Pimpla, Františka Michela, Moničku Hankovou, Vítka Vorla, Matyáška Longauera, Honzíka a Barču Charvátovi. Pro většinu dětí to tedy byli první turnaje v životě. Rádi bychom poděkovali hráčům a hráčkám za jejich snahu, odvahu a bojovnost, rodičům pak za spolupráci a podporu. Trenéři Pavlína Synková a Josef Postl.

Kategorie Mladší přípravka

První zářijovou neděli odstartovala sezóna satelitních turnajů i pro hráče a hráčky mladší přípravky. První turnaj odehrála mladší přípravka v neděli 4. září v Černčicích, druhý poté 11. září v Cítolibech. Obdobně jako kategorie bambiny byla i tato soutěž rozdělena do dvou částí – Lounsko a Žatecko. Lounské části se účastní týmy SK Černčice, FK Dobroměřice, FK Peruc, SK Cítoliby, SK Slavětín a FK Postoloprty. Tým po prázdninách obohatili hráči z bambin Pepík Postl, Olík Orság, Anežka Žuffová, Vojtíšek Nikolesko a Pepíček Zimák, kteří věkově postoupili do další kategorie. Po prázdninách jsme také přivítali nové členy Vojtíška Lonka, Marka Valouška, Toníčka Pražáka a Domču Gabča. Všichni tito hráči doplnili již stávající hvězdy Míšu Hrbka, Terezku Žuffovou, Lukáše Molcara a Davídka Parmu. Rádi bychom poděkovali všem dětem za jejich píli a nadšení do fotbalu, které ukazují na trénincích i během zápasů. Také chceme poděkovat rodičům za podporu a povzbuzování budoucích fotbalových hvězd. Trenéři Josef Postl a David Žuffa.

Kategorie Starší přípravka

Starší přípravka absolvovala doposud dva turnaje v Černčicích a Cítolibech. V této kategorii se nám nabalilo až nečekaně hodně dětí, přičemž jsou i tréninky, kdy dorazí více než 20 fotbalu chtivých dětí. Zde máme trenéry Jirku Fridricha, Dáňu Fridricha a Fandu Kuceje.

Kategorie Mladší žáci

Jedná se o znovuobrozenou kategorii v Postoloprtech po spojení s FK Dobroměřice, které moc nefungovalo a zatěžovalo děti a rodiče neustálým cestováním. Tudíž je v této kategorii doposud málo dětí a musíme si vypomáhat dětmi ze starší přípravky. Je to ale jediná cesta, jak se pokusit v Postoloprtech mít v každé kategorii svůj tým. V dnešní době počítačů, chytrých telefonů a široké škále jiných sportů, kroužků je to opravdu hodně těžké.

Mladší žáci doposud odehráli tři mistrovská utkání, přičemž dvakrát prohráli s Černčicemi a jedenkrát zvítězili nad Strupčicemi (první vlaštovka). U mladších žáků máme trenéry Lukáše Radostu a Petra Junka. Vzhledem k práci na směny u Lukáše Radosty a ještě aktivnímu fotbalu u Petra Junka ale hledám ještě jednu trenérskou posilu.

Kategorie Muži

V kádru mužů došlo v září k příchodu talentovaného 25 letého brankáře Antonína Pražáka z SK Slavoj Pozdeň a 26 letého Davida Vaňa, jenž prošel Mosteckou fotbalovou školou. Naopak odešel dlouhodobě zraněný brankář Jakub Kvapil na Pátek, jelikož mu zdravotní stav nedovoluje chytat, a tak se Jakub u nás po příchodu v srpnu 2022 z Krásného Dvora moc neohřál.

Muži doposud odehráli tři zápasy. Přičemž na úvod podlehli aspirantovi na postu do 1. B třídy Baníku Buškovice na jeho hřišti 3:0. Následovala domácí výhra na hřišti v Lišanech proti FK Dobroměřice B 3:1 a v Žiželicích 4:3. Věříme, doufáme, že omlazením, zkvalitněním kádru se blýská na lepší časy.

Autor: Leoš SVOBODA

?>

most professional high quality fr.wellreplicas.to. best https://www.cloneswatches.com/ review could very well meet the requirements among engineering, sports and business. a lot of people prefer rolex swiss fake rolex kopen. in the late 19th century, the ribs of the interior of the large european railway station were the source of inspiration for exact tr.watchesbuy.to.