Poslední vystoupení mužů

15.10.2019 15:38

12.10.2019 – FK Postoloprty vs. AC Libčeves  3:0 (2:0)

Za krásného počasí přivítali naši hráči tým z tabulky nad nimi Libčeves, přesto byli favority, což potvrzovali během celého zápasu. Za hosty hrozil jedině snad Oppenauer, což bylo ale málo.

V 7 . minutě otevřel skóre Pöschl Jozef, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži ve vápně hostí a prostřelil gólmana Šťovíčka. Pak následovalo ještě několik šancí. Největší měl asi Víťa Sailer, který šel sám na gólmana hostí, a když ho chtěl přehazovat, tak nečekaně vykoukl krtek a Víťa místo zakončení byl rázem na zemi. Chuť si ale Víťa spravil ve 37. minutě, kdy na dvakrát prostřelil Šťovíčka 2:0.

Druhý poločas se odehrával v podobném duchu. Ve 48. minutě uzavřel skóre zápasu Tomáš Holečka technickou střelou k tyči. Brankový rozdíl by mohl být určitě větší, ale klukum chybí klid v koncovce.

Sestava Postoloprt: Postl Josef - Pöschl Jozef, Curac Cristian-Alexandru, Sachinidis Petr (46´ Poljić Mersudin), Löffelmann Adam - Pástor Daniel, Schöpp Jakub, Frydrych Jan, Holečka Tomáš - Sailer Vít, Bránický Eduard

Branky: Pöschl Jozef, Sailer Vít, Holečka Tomáš

05.10.2019 – TJ Sokol Tuchořice 3:0 FK Postoloprty

Postoloprty tentokrát vyjeli do Tuchořic, kde je nečekalo nic lehkého. První poločas byl poměrně dost vyrovnaný a míč na kopačkách měli převážně hráči Postoloprt, bohužel kvůli zahozeným šancím a špatné finální části se ve 28. minutě poprvé měnilo skóre ve prospěch domácích, kdy se za domácí prosadil Valenta. Do poločasu se nic nezměnilo a po první půli bylo skóre 1:0.

Druhý poločas pro Postoloprty nezačal moc dobře, když hned 3 minuty po hvizdu rozhodčího zvyšoval za domácí Malý. Postoloprty měli pár šancí, bohužel vždy chyběla finální přihrávka či dobrá střela. Na 3:0 ještě dával Plánička a to bylo i konečné skóre. Tuchořice tak ukončili sérii tří výher Postoloprt.

FK Postoloprty: Hodina Jozef (BR), Sachinidis Petr, Bránický Eduard, Šerák Aleš, Longauer Miroslav (46´ Löffelmann Adam), Holečka Tomáš (46´ Makula Vojtěch), Pöschl Jozef (K), Frydrych Pavel, Sailer Vít, Schöpp Jakub, Frydrych Jan

Náhradníci: Makula Vojtěch, Löffelmann Adam