Podzimní část uzavřena

15.12.2022 14:09

Během podzimní části sezóny odehráli benjamínci a mladší přípravka řadu satelitních turnajů. Během turnajů děti ukazovaly, jak moc se zlepšují, jak je fotbal baví a jak pilně trénují. Naši nejmenší ochutnávali první výhry i prohry. Výsledky ovšem nebyly vůbec důležité. Podstatné bylo vidět nadšení v očích malých fotbalistů a fotbalistek a jejich upřímnou radost ze vstřelených branek. Rádi bychom poděkovali všem dětem za jejich výkony, rodičům za spolupráci a klubu za podporu.

Trenéři Pavlína Synková, Andrea Kňažíková, Josef Postl a David Žuffa

Podzimní část poté všichni hráči a hráčky bambin, mladší a starší přípravky společně oslavili na závěrečné, která se konala v sobotu 3. 12. Děti od klubu obdržely pamětní listy a poděkování za jejich snahu a píli, zatančily si a společně zakončily podzimní část sezóny. Následně všichni vyrazili na čertovskou cestu. Zde na děti čekal Mikuláš, který jim donesl i sladké odměny. Rádi bychom poděkovali všem sponzorům a klubu FK Postoloprty, bez jejich podpory bychom nemohli tuto skvělou akci uskutečnit.

V sobotu 10. 12. odehráli naši benjamínci první halový turnaj, kterým nastartovali zimní přípravu. Turnaj se konal ve sportovní hale v Lounech a účastnilo se ho 8 týmů z Lounska. Děti po celý turnaj předváděly svoji bojovnost a výborně zvládly náročný program. Na konci byly všechny děti odměněny medailemi. Rádi bychom také poděkovali všem rodičům za jejich podporu, bez nich bychom to nezvládli.

?>

most professional high quality fr.wellreplicas.to. best https://www.cloneswatches.com/ review could very well meet the requirements among engineering, sports and business. a lot of people prefer rolex swiss fake rolex kopen. in the late 19th century, the ribs of the interior of the large european railway station were the source of inspiration for exact tr.watchesbuy.to.