Ocenění mladých fotbalistů

18.12.2019 12:58

V sobotu 7.12.2019 jsme uspořádali v kině od 17:00 akci ,,Ocenění budoucích hvězd FK Postoloprty". S akcí nám pomohli členové divadelního souboru BezeVšeho Jaromír Vápeník a Jiří ,,Nítěnka" Frydrych jako ,,rozhodčí". Celou akci skvěle moderoval Gabriel Danda a o ozvučení se postaral Marián Vápeník. Celá akce by se neuskutečnila bez hlavního partnera skupiny ČEZ a Města Postoloprty.

Mladší přípravcepředával ocenění starosta města p. Zdeněk Pištora. Každého oceněného vyzpovídal Gába Danda. Oceněni byli: Ondřej Danko, Adam Fridrich, Miroslav Janouš, Rostislav Kazancev, Anastásia Khmel, Miloš Klement, Daniel Kratochvíl, Nazar Palamarchut, Tereza Pečnerová, Adam Pfertner, Matouš Polcar, Ella Schubertová, Vojtěch Špaček, Adam Wágner a Tereza Žuffová.

Starší přípravcepředával ceny náš rodák a bývalý skvělý ligový rozhodčí Radek Příhoda. Po vyzpovídání moderátorem byli oceněni: Jan Brenner, Libor Grosman, Libor Hablovič, Vladimír Kazancev, Natálie Kotulová, Renata Kotulová, Daniel Kučera, Jan Pečner, Kryštof Rait, Anna Špačková a Filip Hanko. Mladší a starší žáci byli oceněni dohromady. Ceny předával zástupce skupiny ČEZ a bývalý předseda oddílu Miroslav Krpec. Oceněni byli: Jakub Čimpera, Václav Dřížďal, Hynek Dubský, Marek Hubert, Václav Kratochvíl, Marek Lokajíček, Ondřej Richtr, David Svoboda a Jakub Vasilčin. V závěrečném proslovu popřáli starosta Zdeněk Pištora a předseda oddílu Leoš Svoboda vše nejlepší do budoucích let našemu fotbalu a vyjádřili přání, aby se oslavy sto let založení klubu v roce 2022, uskutečnily již na novém stadionu.

Po kratším občerstvení v ,,íčku" se dětem promítla filmová pohádka Wili a kouzelná planeta.