O víkendu střídavě

13.05.2019 20:00

V sobotu 11.5.2019 sehrál A tým opět nevydařený zápas, tentokrát podlehl Kopistům 3:7, a to jsme očekávali zisk tří bodů.

Do ploločasu to byl ještě vyrovnaný zápas i když více příležitostí měli hosté, z čehož vitěžil v 21. minutě vedoucí branku Persona.

Druhý poločas pak vyzněl jasně již pro hosty, cž ovlivnilo i vynucené střídání Fridricha (pracovní důvody), když přidal 6 branek Vlč. Za nás 3 góly korigoval výsledek Petr  Junek.

Sestava Postoloprt: Hodina, Pechát, Fridrich (46. Kucej), Curac Cristian, Hascear Ghita, Bránický, Sachinidis, Andreas, Fleischman, Pöschl, Junek

V neděli nám udělaly radost ženy, které v nadstavbové části divize zvítězily na hřišti Brňan 1:0.

Po celý zápas měly naše dívky mírnou převahu a prakticky domácí nepustily do žádné gólovky. Zápas rozhodl trestný kop, nařízený za chycení balónu gólmankou domácích mimo vápno. Ke gólu nám následně také gólmanka pomohla tím, že mezi zdí a tyčí nechala velký prostor na to aby se do něj trefila Andy Blahová, k čemuž ji ještě pomohla rozšířením zdi Pája Synková.

Do konce sezóny zbývají ženám již jen 2 zápasy, a to 18.5. doma od 14.00 opět s Brňany a 26.5. od 17:00 v Praze s týmem Prague Raptors.