Novinka


Fotbalová školka otevřena

2.08.2020 10:47

V pátek 31.7.2020 jsme zahájili fotbalovou přípravu pro předškoláky. Nebude to jen o fotbale, ale spíše o zábavě, o radosti z pohybu, naučení se pohybovým dovednostem a také o naučení správného chování v týmu, kde má každý jedinec svou roli a zodpvědnost jeden ke druhému a zároveň kolektivu, což se jim v budoucím životě bude určitě hodit.

Za to, že jsme tento krok mohli zodpovědně učinit, děkujeme hlavně Pepovi Postlovi, hlavními iniciátorovi a jeho asistentkám Andy Kňažíkové Blahové a Páje Synkové. Pevně věříme, že pod vedním těchto trenérů to bude děti bavit a bude jich čím dál více. Protože v dětech a vytvoření co nejlepších podmínek pro všechny vidíme budoucnost postoloprtského fotbalu. 

Příší "trénink" se uskuteční ve středu 5.8.2020 od 17:00 hod. V době prázdnin bude následný termín vždy domluven na vlastním tréninku a zveřejněn na facebooku. Od září budou stanoveny pevné termíny.

Jinak jsou samozřejmě vítáni všichni bez rozdílu věku a pohlaví, kdo mají chuť hrát nebo něco dělat u nás pro fotbal. Přijďte kdykoli v odpoledních hodinách na hřiště. Správce, jenž zde bydlí, Vám poví více nebo volejte na tel. 724 574 530.

Foto: https://www.fkpostoloprty.cz/galerie/Fotbalova-skolka-otevrena/226/

Autor: Leoš SVOBODA

?>

most professional high quality fr.wellreplicas.to. best https://www.cloneswatches.com/ review could very well meet the requirements among engineering, sports and business. a lot of people prefer rolex swiss fake rolex kopen. in the late 19th century, the ribs of the interior of the large european railway station were the source of inspiration for exact tr.watchesbuy.to.