Novinka


Fotbalová školka otevřena

2.08.2020 10:47

V pátek 31.7.2020 jsme zahájili fotbalovou přípravu pro předškoláky. Nebude to jen o fotbale, ale spíše o zábavě, o radosti z pohybu, naučení se pohybovým dovednostem a také o naučení správného chování v týmu, kde má každý jedinec svou roli a zodpvědnost jeden ke druhému a zároveň kolektivu, což se jim v budoucím životě bude určitě hodit.

Za to, že jsme tento krok mohli zodpovědně učinit, děkujeme hlavně Pepovi Postlovi, hlavními iniciátorovi a jeho asistentkám Andy Kňažíkové Blahové a Páje Synkové. Pevně věříme, že pod vedním těchto trenérů to bude děti bavit a bude jich čím dál více. Protože v dětech a vytvoření co nejlepších podmínek pro všechny vidíme budoucnost postoloprtského fotbalu. 

Příší "trénink" se uskuteční ve středu 5.8.2020 od 17:00 hod. V době prázdnin bude následný termín vždy domluven na vlastním tréninku a zveřejněn na facebooku. Od září budou stanoveny pevné termíny.

Jinak jsou samozřejmě vítáni všichni bez rozdílu věku a pohlaví, kdo mají chuť hrát nebo něco dělat u nás pro fotbal. Přijďte kdykoli v odpoledních hodinách na hřiště. Správce, jenž zde bydlí, Vám poví více nebo volejte na tel. 724 574 530.

Foto: https://www.fkpostoloprty.cz/galerie/Fotbalova-skolka-otevrena/226/

Autor: Leoš SVOBODA