FK OCENÍ MLADÉ FOTBALISTY

1.12.2019 16:08

V sobotu 7. prosince 2019 od 17:00 hod. proběhne v kinosále na Mírovém náměstí v Postoloprtech akce „Ocenění budoucích fotbalových hvězd FK Postoloprty“.

Cílem akce je poděkování hráčům a hráčkám fotbalového klubu ve věku 3 - 15 let za reprezentaci klubu a Města Postoloprty v roce 2019.

Hosty večera budou zástupci Města Postoloprty, zástupce hlavního partnera skupiny ČEZ a odchovanec postoloprtského fotbalu a nedávno jeden z nejlepších fotbalových rozhodčích v ČR, mezinárodní rozhodčí FIFA a UEFA, pan Radek Příhoda.

Akci bude moderovat Gabriel Danda, člen Divadla BezeVšeho.

Na závěr akce cca v 18:30 bude promítnuta pohádka pro děti Willy a kouzelná planeta.

Zveme všechny hráče, trenéry a příznivce fotbalu, přijďte v sobotu 7. prosince v 17:00 hodin do kina v Postoloprtech.