Členská schůze

24.06.2020 16:16

Vážení sportovní přátelé,

na základě usnesení Výkonného výboru Fotbalového klubu Postoloprty, z. s. (FK Postoloprty) Vám oznamuji, že dle čl. VII odst. 3 Stanov FK Postoloprty svoláváme členskou schůzi na den 10.07. 2020 od 17:00 do klubovny fotbalového klubu.

Program členské schůze:

1.    Zahájení

2.    Zpráva předsedy FK o situaci v klubu

3.    Schválení výroční zprávy

4.    Projednání dodatků smluv o darování pozemků FK Městu Postoloprty pro výstavbu nového areálu

5.    Volba předsedy FK

6.    Diskuze

7.    Závěr

Leoš Svoboda v. r.

předseda FK

?>

most professional high quality fr.wellreplicas.to. best https://www.cloneswatches.com/ review could very well meet the requirements among engineering, sports and business. a lot of people prefer rolex swiss fake rolex kopen. in the late 19th century, the ribs of the interior of the large european railway station were the source of inspiration for exact tr.watchesbuy.to.