13.08.2022 13:55

Červenec a první polovina srpna byla jako vždy dobou odpočinku od fotbalu, i když děcka si užily ještě 1. července na hřišti v Postoloprtech společnou závěrečnou na ukončení sezóny 2021/2022.

Děti si zasoutěžily v 10 zábavných soutěžích, za což byly následně odměněny řízky, sladkostmi, limonádou, … a k tomu jim hrála muzika, o kterou se postaralo Kulturní zařízení města Postoloprty, za což jim děkujeme.

Následovalo předání diplomů a medailí všem hráčům/kám. Medaile předával starosta města Postoloprty Zdeněk Pištora, který celou akci i finančně podpořil, děkujeme.

Následně si děti zahrály ve svých kategoriích proti svým rodičům báčko, kde bylo vidět nasazení na obou stranách, nikdo nechtěl prohrát.

Na závěr dorazili místní hasiči a nastříkali za brankou pěnu, kde se všechna děcka opravdu vyřádily, děkujeme dobrovolným hasičům.

Hlavní poděkování patří našim trenérům, Pepovi Postlovi, Pavlíně Synkové, Andy Kňažíkové, Karlovi Papežíkovi a Davidovi Žuffovi, kteří celou akci vymysleli a zorganizovali a také rodičům, kteří se aktivně zapojili.

Ještě jednou díky všem, kteří se postarali o tuto povedenou akci. Děti si to užily a to je hlavní.

V termínu 25.7. – 29.7. proběhl pilotní příměstský fotbalový kemp pro hráče ve věku 4 – 11 let. Kempu se zúčastnilo 16 dětí, což je pro první ročník krásný počin.

Po celých 5 dní probíhaly na hřišti pro děcka různé soutěže, fotbalové tréninky, při horším počasí si kreslily či si prostě jen hrály.

První den dětem zpestřili pěnou postoloprtští hasiči.  Druhý den děcka vyrazily vlakem do Teplic, kde navštívily fotbalový stadion, prohlédly si zázemí prvoligového klubu a shlédly tréninkovou jednotku A týmu. Následně si to užily v lanovém centru.

Třetí den dopoledne si užily děti fotbalový program s trenérem Markem Břečkou. Během deště si děti zatancovaly s trenéry. Odpoledne přijela i městská policie a dětem ukázala vybavení, což zajímalo hlavně kluky.

Čtvrtý den děti navštívily radnici v Postoloprtech, kde si mj. prohlídly obřadní místnost a vystoupaly na věž. Za prohlídku s komentářem děkujeme Simoně Blahové. Odpoledne se vyrazilo do lesa, kde proběhla bojovka a děti si vyzkoušely i střelbu ze vzduchovky.

Poslední den dopoledne proběhla ukázka výcviku služebních psů městské policie ze Žatce a odpoledne branný závod. Na závěr obdrželi děti a trenéři diplomy, medaile a drobné dárečky.

V podvečer posledního dne se odměnili všichni zúčastnění, včetně rodičů dětí, posezením s pečeným selátkem. Děkujeme moc všem trenérům i rodičům, jenž nám pomohli se zdárným průběhem celé akce. Nebudu zde jmenovat všechny, jelikož bych mohl na někoho zapomenout, ale vyzdvihl bych hlavní postavu celého kempu, a to Pavlínu Synkovou.

Co se týče oslav 100 let založení klubu, jsme se vzhledem k riziku spojeném s postupem výstavby a nevhodného počasí, rozhodli o přesunutí z října 2022 na květen 2023. O přesném termínu a programu budou občané Postoloprt včas informováni.

Tým dospělých bude posílen o nového trenéra, bývalého hráče našeho klubu Jardu Maternu, který tým povede společně se současným trenérem Milanem Švíkem. Dále do týmu přichází mladí hráči z Krásného Dvora, 20 ti letý brankář Jakub Kvapil a 21 letý syn bývalého hráče Jakub Nekola, dále dva mladíci, 19 a 18 let, jenž prošli mosteckou fotbalovou školou Miroslav Vaňo a František Nistor. Z Domoušic se vrací Pavel Pechát.

Na druhé straně odchází golman Jakub Mikoláš do Blažimy, Lukáš Pokorný do Cítolib a Jaroslav Malecký do Hříškova.

Provedené změny slibují díky omlazení zkvalitnění kádru, zvýšení konkurence a tím i příslib lepších výsledků.

?>

most professional high quality fr.wellreplicas.to. best https://www.cloneswatches.com/ review could very well meet the requirements among engineering, sports and business. a lot of people prefer rolex swiss fake rolex kopen. in the late 19th century, the ribs of the interior of the large european railway station were the source of inspiration for exact tr.watchesbuy.to.