12.07.2018 14:06

22.6.2018 proběhla řádná Členská schůze FK Postoloprty , kde byli přítomní seznámeni s aktuální situací kolem přípravy výstavby nového areálu, která je nyní ve fázi projektování. O zhoršující se situaci, tj. úbytku hráčů/hráček ve všech kategoriích. Dále o finanční situaci, která je i přes pozastavené toky z MŠMT stále v dobré kondici a to hlavně díky městu Postoloprty, společnostem ČEZ, a. s., Energotrans a. s. a pronajatým reklamním plochám společnostem Fanus Vidovle s.r.o., LOMAX & CO s. r. o. a Služby města Postoloprty, s. r. o. .

Dále bylo projednáno a odsouhlaseno převedení dalších částí pozemků ve vlastnictví FK Postoloprty na město Postoloprty. Převod pozemků je nutný k tomu, aby bylo možné zpevněné plochy ležící na těchto pozemcích zbudovat za peníze z dotace Ústeckého kraje.

Co se týče změn v kádru A týmu dospělých, tak se vrací z ročního působení v Líšťanech Petr Sachinidis a z Radonic k nám přestupují Curac Cristian-Alexandru a Hascear Ghita-Decian a z postu hlavního trenéra odstupuje Antonín Pechát.

U mladší přípravky vzhledem k mateřským povinnostem končí Andrea Blahová a z armádních důvodů Víťa Kratochvíl. Tyto nejspíše nahradí Monika Schubertová, ke které budeme také hledat pomocníka/ci.

U starší přípravky zůstává Michal Lokajíček, pro kterého budeme muset  také najít asistenta. Jeho poslední parťák Milan Barton přechází k žákům, které vzhledem ke sdruženým družstvům mladších a starších žáků povede společně s trenéry z Dobroměřic.

U dorostu zůstává Vladimír Grosman a u žen Leoš Svoboda.

Všem příznivcům postoloprtského fotbalu přejeme krásné, pohodové léto.