Aktuality z Fotbalového klubu Postoloprty:

6.04.2022 16:09

Díky zvýšenému zájmu nejmenších občánků Postoloprt o fotbal, z čehož máme velkou radost, přihlašujeme do jarní části sezóny dva nové týmy.

Z původního spojeného týmu mladší a starší přípravky bude na jaře každý tým hrát svoji soutěž, a k tomu do soutěže přihlašujeme ještě mini přípravku „bambini“.

Mladší přípravku povede Karel Papežík za asistence Davida Žufy, starší přípravku Jirka Fridrich za asistence Martina Danka a pomáhat s tréninky jim budou Petr Troják a Michal Lokajíček. Bambiny nadále povedou Josef Postl, Pavlína Synková, Andrea Kňažíková a Petr Junek.

Chlapi pro jarní část sezóny doplnil navrátilec z Dobroměřic Cristian Alexandr Curac a z Cítolib přišel Lukáš Hrbek. Ostatní pod vedením Milana Švíka beze změny.

Dále fotbalový klub v termínu od 25. – 29.7. 2022 vždy od 8:00 do 16:00 hod. připravuje fotbalový příměstský kemp. Jedná se o termín, kdy bude v Postoloprtech zavřená školka, tak aby měli rodiče možnost předat děti našim trenérům a nemuseli si brát v práci dovolenou. Kemp bude pouze pro členy FK Postoloprty ve věku 4 – 11 let. Kromě fotbalových tréninků chystáme pro děti různé výlety, hry, prohlídku zázemí prvoligového klubu Teplice, apod.

?>

most professional high quality fr.wellreplicas.to. best https://www.cloneswatches.com/ review could very well meet the requirements among engineering, sports and business. a lot of people prefer rolex swiss fake rolex kopen. in the late 19th century, the ribs of the interior of the large european railway station were the source of inspiration for exact tr.watchesbuy.to.